Hledáte letenku za nejnižší cenu?

portugalsko reprezentace ve fotbale

Fotbalová reprezentace zveřejnila ceny lístků a permanentek na...

Česká fotbalová reprezentace bude v příští sezoně Ligy národů v elitní skupině. Los ji dopřál zajímavé soupeře, a to Švýcarsko, Španělsko a Portugalsko. Čeká nás tak šest zajímavých klání, z toho tři v domácím prostředí.

portugalská fotbalová reprezentace - CNN Prima NEWS

Články, galerie a obsah o portugalská fotbalová reprezentace

Pětigólový debakl a Poborského lob. Jaká je historie zápasů s...

Česká fotbalová reprezentace se ve čtvrtek od 20:45 utká v Lize národů s Portugalskem. V historii samostatné České republiky se jedná o čtvrtý vzájemný zápas, ale celkově se oba soupeři potkali už 12krát.

Portugalská fotbalová reprezentace do 21 let – Wikipedie

Portugalská fotbalová reprezentace do 21 let (portugalsky Seleção Portuguesa de Futebol Sub-21) je portugalská mládežnická fotbalová reprezentace složená z hráčů do 21 let, která spadá pod Portugalskou fotbalovou federaci (Federação...

Česká fotbalová reprezentace podlehla Portugalsku - Česká...

Česká reprezentace nedokázala přehrát ve třetím utkání Ligy národů v Lisabonu domácí Portugalsko a prohrála 0:2. Český tým si v průběhu zápasu vypracoval několik gólových šancí, přesto inkasoval během pěti minut v prvním poločase dva góly.

Reprezentace Portugalsko "19" - Hl. stránka reprezentace...

Stránka reprezentace Portugalsko "19". Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Portugalsko "19".

Reprezentace Portugalsko - Hl. stránka reprezentace Portugalsko

Stránka reprezentace Portugalsko. Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Portugalsko.

Portugalská fotbalová reprezentace do 20 let – Wikipedie

Portugalská fotbalová reprezentace do 20 let reprezentuje Portugalsko na mezinárodních turnajích, jako je Mistrovství světa ve fotbale hráčů do 20 let.

Španělsko, Portugalsko a Švýcarsko jsou soupeři české...

Trojice velice silných soupeřů prověří v příštím roce kvality české fotbalové reprezentace ve 2. skupině elitní divize A třetího ročníku Ligy národů. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého se utkají s mistry světa z roku 2010 Španěly...

Dva góly za pět minut a spálené šance. Portugalsko - Česko 2:0...

Reprezentace ve třetím utkání Ligy národů podlehla v Lisabonu domácímu Portugalsku 0:2. Český tým nedokázal využít žádnou ze svých šancí, oba góly inkasoval během pěti minut po půl hodině hry.